assets/img/forum/web_tanitim.png
BARBİ GİYDİRME

1

692 Hafta önce Cumartesi günü, 14:51:38
#908
1/2

Barbi giydirme oyunu açıldığı zaman ekranın sağ tarafında elbiseler, çantalar, ayakkabılar ve takıların bulunduğu bir kıyafet dolabı ve ekranın sol tarafında da dünyalar güzeli Barbi durmaktadır. Kıyafet dolabından seçtiğiniz ürünün üstüne tıklayıp Barbi giydirme oyunu oynayabilirsiniz. Üstüne tıkladığınız ayakkabı ya da elbiseler hemen bebeğin üzerine giydirilir. Bu şekilde dolap içinde yer alan elbiselerin hepsini teker teker güzel kıza deneyip içinden en güzel kombini yapabilirsiniz.

Barbi bebeğinizi istediğiniz şekilde hazırlayıp sonra show butonuna basıp manken kızımızı sahneye çıkartabilirsiniz. Daha sonra save butonuna basıp kızın resmini çekerek kaydedebilirsiniz. Daha sonra replay butonu ile yeni bir oyun başlatabilirsiniz.

En güzel ücretsiz barbi giydirme oyunları

En güzel ve en iyi Barbi giydirme oyunu kategorisinde siz kendinize en güzel oyunu bularak onu oynaya bilirsiniz. Bizim en iyi olarak seçtiklerimiz ise Moda yarışması 2, Barbi parti Divası, Prenseslerin ayrılık dramasi ve Barbi koçella gibi en çok tercih edilen barbi giydirme oyunlarını oynayabilirsiniz. Barbi giydirme oyunları kategorisinde yer alan pek çok oyunu bilgisayardan, büyük çoğunluğu ise Android ve İOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarından, yükleme yapmadan, çevrimiçi ve bedava oynayabilirsiniz. Barbi giydirme oyunlarından bazıları şu şekildedir;

·        Barbi Kış Modası

·        Şarkıcı Barbi

·        Barbi'nin İkizleri

·        Barbi Parti Divası

·        Barbi Elbise Dolabı

·        Barbi Koçella

·        Prenseslerin Ayrılık Draması

·        Barbi'nin Peri Tarzı


Parola sıfırla